top of page

Profesyonel Hizmetler

Ne Yapıyoruz

Danışmanlık


Warehouse Workers

İHRACAT

Akla gelebilecek her işin altından kalkacak deneyim ve beceriye sahibiz.
ANC Gümrük Müşavirliği, EDI (Elektronik Veri Transfer;) teknolojisini kullanmaktadır. Böylece, ofis içinde başlayan ihracat mallarının gümrükleme işlemleri, çok kısa bir sürede yapılabilmektedir. Ayrıca e birlik üyeliğimizle  müşterilerimizin  birlik  ödemeleri yine ofisimizden gerçekleştirilmektedir.
Dış ticaretteki gelişmeleri yakından takip eden  personelimiz, ihracatçı firmaları bu gelişmeler ve değişiklikler  konusunda bilgilendirmekte, onlara projeler sunarak ihracat işlemlerinin daha sağlıklı yapılmasını temin etmektedir.

Fleet of Trucks

Rota Çizme

ANC GÜMRÜK, konu özellikle hizmet olduğunda işinizi en doğru şekliyle yerine getirmek için tüm imkanlarını kullanacaktır. Profesyonel ve vakitli bir biçimde, en doğru uygulamalara başvurarak her detaydan memnun kalmanızı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. 
Müşterilerimize ait taşıma rezervasyonun yapılmasından itibaren eşya takip edilebilmekte, böylece ithalatçı firmaların program yapması sağlanmaktadır. Aynı zamanda, EDI (Elektronik Veri Transferi) bağlantısı kullanılmakta ve gümrük vergileri banka kanalıyla ödenmektedir. Bu sayede eşyanın Türkiye’ye gelişinden itibaren gümrük işlemleri en kısa sürede tamamlanmakta ve eşyanın müşterimizin deposuna ulaştırılması sağlanmaktadır.
* Müşterilerinin ithalat projelerine mevzuat desteği veren ANC Gümrük Müşavirliği, sorun çözmekten öte, sorun çıkmasına engel olmanın daha ekonomik olduğunu bildirdiğinden, bu kapsamda bir müşavirlik hizmeti vermektedir.

Route Planning
Hizmetler: Hizmetler
bottom of page